2. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenlendi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Korunmaya Muhtaç, Bakım ve Koruma altında bulunan 140 çocuğumuzun katılımıyla  23 Nisan 2015 Perşembe günü Trakya Üniversitesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen  2. Geleneksel  23 Nisan Çocuk Şenliği organizasyonunda çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle Edirne Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarının organizasyonuyla yapılan çocuk şenliğine;Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve  eşleri, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük’ün eşi Ayşegül Yörük ile Edirne Kadın Girişimciler  Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve İcra Kurulu Üyeleri,Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serkan Üner ve İcra Kurulu Üyeleri iştirak etti.

Yenilen öğlen yemeğinin ardından  palyaçolar ve müzik eşliğinde  çocuklar gün boyunca dans ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Renkli görüntülere sahne olan organizasyonda   verilen  hediyeler çocukları sevindirdi.