Edirne Kızılay Kadın Kolları, Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti

Edirne Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan Zıpkınkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kadın Girişimciler Kurulu Edirne İcra Komitesini ziyaret etti.

Edirne Kızılay Kadın Kolları heyetini; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunan çalışma ofislerinde Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcıları İlknur Özcan, Nil Sirel  ve İcra Komitesi Üyeleri  Gamze Duvan, Pınar Ersaçmış karşıladı.

Başkan Elmas Aslan Kızılay Kadın Kolları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışma esasları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Edirne’deki kadın girişimci sayısını arttırmak için projeler yürüttüklerini söyleyen Aslan:”Gönüllü çalıştığımız  bu Kurul’da birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızla yine birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalar bu şekilde devam edince sonunda başarı geliyor” diye konuştu.

Kızılay Kadın Kolları Başkanı Rüçhan Zıpkınkurt, Edirne Kadın Girişimciler Kurulunu yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ederek, Türkiye’de örnek alınabilecek bir Kurul olduğunu söyledi.