Edirne Ticaret Borsası (ETB) Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım ile Yönetim Kurulu Üyeleri Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Edirne Ticaret Borsası heyetini; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunan çalışma ofislerinde Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcıları İlknur Özcan, Nil Sirel Akbaş ve İcra Komitesi Üyeleri Nükhet Su Uzunismail, Gamze Duvan, Pınar Ersaçmış karşıladı.

Seçimin ardından yeni göreve başlayan İcra Komitesi Üyelerini ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı görevine tekrar seçilen Elmas Aslan’ı tebrik eden Edirne Ticaret Borsası Başkanları Özay öztürk ve Fedai Canım Edirne Ticaret Borsası olarak kadın girişimciliğe önem verdiklerini söyledi ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulunun tüm çalışmalarına destek vereceklerinin altını çizdiler.

Öztük yaptığı konuşmada:“ Edirne Kadın Girişimciler Kurulu yaptığı çalışmalardan dolayı Türkiye’de örnek alınabilecek bir Kurul. Ticaret Borsası olarak Kadın Girişimciler Kurulu’nu destekliyoruz ve gerçekleştireceğiniz projelerde sizlerin yanınızdayız” diye konuştu.

Edirne Ticaret Borsası heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Elmas Aslan Edirne Ticaret Borsası’nın her daim Kadın Girişimciler Kuruluna verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret esnasında Edirne’deki kadın girişimcilerin sayısını arttırmak için yapılacak çalışmalar ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.