Kadın Girişimciler Çanakkale’de buluştu

Çanakkale de gerçekleştirilen TOBB Kadın Girişimciler Marmara Bölge toplantısına Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Marmara Bölge toplantısı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan’ın katıldığı  toplantıya; TOBB Marmara Kadın Girişimciler Bölge Başkanı Hatice Kal, Çanakkale Kadın Girişimciler Başkanı Bahar Yurt, Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, İstanbul, Sakarya, Kırıklareli, Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Bilecek ve Yalova Kadın Girişimci Başkan ve Yardımcıları ile kadın girişimciler ve üniversite öğrencileri katıldı.

TOBB Marmara Kadın Girişimciler Bölge toplantısı Çanakkale ve Ticaret Odası için hazırlanan tanıtım filminin gösterilmesi ile başladı.Çanakkale Kadın Girişimciler Başkanı Bahar Yurt’un açılış konuşmasının ardından  KGK Marmara Bölge Başkanı Hatice Kal ve Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay “Ekonominin Yükselen Değeri: Kadın” konulu konuşmasını gerçekleştirerek, iş hayatında neler yaşadığını anlattı.

Marmara Bölge Başkanlarının bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunduğu toplantıda gerçekleştirilmiş ve plan aşamasında olan projeler de ele alındı.