Kadın Girişimciler yeni dönem Başkan ve Yardımcılarını seçti

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren İl Kadın  Girişimciler Kurulu   İcra Komitesi üyeleri, yeni dönem başkanlarını belirlemek üzere sandık başına gitti. Yapılan seçimlerde İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun başkanı tekrar Elmas Aslan oldu.
Kurulların yürütme organı olarak görev yapan İcra Komitelerinin seçimli ilk toplantıları Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi birinci toplantısı Kurul Üyeleri, Elmas Aslan, Çiğdem Gegeoğlu, İlknur Özcan, Pınar Ersaçmış, Nükhet Uzunismail Su, Aysun Saka, Seval Gemici, Sevim Adalı, Nil Sirel Akbaş, Berna Tanyolaç, Derya Akdan, Eylem Ezerçe, Necla Dev, Emine Günay, Gamze Duvan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.
Önümüzdeki dönemde Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinin Başkan ve Başkan Yardımcıları Kurul üyeleri tarafından belirlendi. Yapılan seçimde Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni Başkanı Elmas Aslan  olurken, Başkan Yardımcılılığı görevine    İlknur Özcan,  Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil eden üyelerden Berna Tanyolaç, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil eden üyelerden  Seval Gemici  Edirne Ticaret Borsası’nı temsil eden üyelerden de Nil Sirel Akbaş seçildi.