TOBB Edirne KGK -GGK İcra Komiteleri Nisan ayı Olağan Toplantılarını Keşan’da gerçekleştirdi

Mart ayında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen TOBB Edirne KGK-GGK İcra Komiteleri bu ay Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Keşan’da  gerçekleştirildi. KGK ve GGK birlikte gerçekleştirdiği Nisan Ayı Olağan Toplantısında; Nisan ayı faaliyetleri ve önümüzdeki dönem projeleri konuşuldu.

TOBB KGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve TOBB GGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Serkan Üner Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İcra Komiteleri Üyeleri hazır bulundu. Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu  toplantıda bir açılış konuşması  yaparak  “Edirne’yi marka şehir haline getirmek istiyorsak Edirne, Uzunköprü ve Keşan olarak bütün dinamiklerimizle birlikte çalışmamız gerekir” dedi.

Daha sonra Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serkan Üner birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Kadın ve Genç  Girişimciler olarak hem sosyal hem ekonomik canlılığın sağlanması için gönüllü olarak çalıştıklarını dile getiren Başkanlar birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bölge sorunlarını daha kolay çözülebileceğinin altını çizdiler.

Açılış konuşmalarının ardından Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Nisan ve Mayıs ayında yapacakları  faaliyetler  ile ilgili çalışmaları görüşerek, uzun vadeli projeler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Toplantının ardından  program Keşan’daki işletmelerin ziyaret edilmesiyle devam etti.