Edirne Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 3. Geleneksel Çocuk Şenliği düzenlendi

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünce faaliyetlerini sürdüren TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonuyla; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla devlet himayesinde bulunan 140 çocuğa 3. Geleneksel Çocuk Şenliği düzenlendi.

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun geleneksel hale getirdiği ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle bu yıl 3’cüsü düzenlenen ‘Çocuk Şenliği’ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Korunmaya Muhtaç, Bakım ve Koruma altında bulunan 140 çocuğumuzun katılımıyla 23 Nisan 2016 Cumartesi günü Polis Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

3.Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği organizasyonunda çocuklar gönüllerince eğlendiler. Şenlik boyunca, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Kurul Üyeleri organizasyona katılan çocuklarla birebir ilgilenerek, birlikte eğlendiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

3.Geleneksel Çocuk Şenliği’nde;Doğal Ürünler Pazarında yer alan üretici kadınların pişirdiği yiyeceklerin çocuklara ikramının ardından palyaçolar ve müzik eşliğinde eğlenen çocuklar gün boyunca bayram coşkusunu yaşadı. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı organizasyonda, Çocukların vazgeçilmezi olan yüz boyaması da unutulmadı. Dört saat süren şenlik çocuklar ve katılımcıların hatıra fotoğrafı çekilimiyle sona erdi.