Aynur Bektaş, ilk toplantısını Edirne Kurulu ile yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş, il il gezerek, Kadın Girişimcilerle birebir görüşmelerde bulunmak için başlattığı programına Edirne’den start verdi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın 50. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen törene iştirak etmek üzere Keşan’a gelen Aynur Bektaş, tören öncesinde, Edirneli Kadın Girişimciler ile bir toplantı düzenledi. Keşan Uğur Dershanesi’nde organize edilen toplantıda Kurul Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcılarının yanı sıra, tüm kurul üyeleri de hazır bulundu. Toplantı öncesi Aynur Bektaş, Başkan ve Başkan Yardımcıları tarafından çiçekle karşılandı.

Toplantıda, Kadın Girişimciler Kurulunun oluşumundan bu yana gelinen noktayı kurul üyeleri ile paylaşan Aynur Bektaş, kurulun faaliyetlerini ve kadın girişimcilerden beklentilerini paylaştı. Karşılıklı iştişarelerle geçen toplantı sonunda Edirneli kadın girişimciler Bektaş’a, faaliyetlerini, gelecek dönem projelerini ve beklentilerini de içeren bir rapor sundu.