Edirneli Kadın Girişimciler Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı’yı ziyaret etti

Odamız yeni dönem kadın girişimciler kurulu, Edirne Ticaret Borsası’na bir ziyaret gerçekleştirerek Başkan Mustafa Yardımcı ile makamında görüştü.

Ticaret Borsasına ziyarete giden Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Yeni Dönem Başkanı Elmas Aslan, Başkan Yardımcıları Sevgi Özgünay ve Canan Altın ile birlikte 12 kişilik heyet ve kurul koordinasyonundan sorumlu Odamız AB ve Dış İlişkiler Müdür V. Güliz Elif Ersöz katıldı. Ersöz, bu ziyaretin öncelikle teşekkür amaçlı olduğunu belirterek “Bayanlarımız, yeni dönem kurulunun oluştrulması aşamasında en çok sizden ve Sayın Oda Başkanımızdan destek gördüler. Dolayısı ile sizlere minnettarlar ve her platformda da bunu dile getiriyorlar” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edirne Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı, “Bizim görevimiz sizleri desteklemek, attığınız her adımda yanınızda olmak ve önünüzü açmak. Dolayısı ile şuana kadar elimizden geldiğince herşeyde yanınızda olmaya çalıştık ve bu desteğimiz de her zaman sürecek” dedi. Yardımcı, kadın girişimcilere TOBB olarak çok önem verdiklerini belirterek, ‘Kadınlar ticarette iyi yerlere gelirse ekonomimizde o kadar canlanır. Ayrıca yeni projemiz olan özel üniversite için sizlerden de katılım bekliyorum. Bu proje Edirne için çok önemlidir’ dedi.

Yeni Dönem Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan yeni bir ekip olduklarını belirterek, “Kadınlar olarak yapacağımız projeler var. AB ile ilgili bir çalışmamız hibe alma yolunda ve önümüzdeki günlerde kesin olarak belli olacak. Sizlerden bize destek olmanızı ve yönlendirmenizi istiyoruz’’ dedi. Ziyaretleri anısına Başkan Mustafa Yardımcı’ya hediyelerini takdim eden kadın girişimcilere Edirne Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı da, Edirne toprağından yapılan Selimiye Camii motifli seramik tabak, mis sabunu ve aynalı süpürge hediye etti.