İl Kadın Girişimciler Kurulu, kurul üyesi olan kadın girişimciler iş yerlerinde ziyaret ediliyor

İl Kadın Girişimciler Kurulu, kurul üyesi olan kadın girişimciler iş yerlerinde ziyaret ediliyor. Yapılan ziyaretler ise kurul üyelerini motive ediyor.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Meclis Üyesi Aydoğan Akıncı İl Kadın Girişimciler Kurulu, kurul üyesi olan kadın girişimcilerin iş yerlerinde ziyaret gerçekleştirdi.

Nur Güzellik Salonu işletme sahibi İlknur Özcan ve Uzunismail A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nükhet Uzunismail işyerlerinde ziyaret edildi. Ziyaretler esnasında heyet işletme sahiplerinden bilgi alarak İl ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi olarak üyelerin sorunlarının çözümü noktasında gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını söyleyen Zıpkınkurt, işletme sahiplerine Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’ndan beklentilerini sordu. “Edirne’de kadın girişimci sayısının artmasını istiyoruz” diye konuşan Zıpkınkurt: “Kadın ve genç girişimcileri destekliyoruz. Dünyada kadınlar her zaman ön plandalar. Ticaret hayatında da ön planda olmalılar. Kadın girişimcilerimizin Türkiye şartları içerisin de daha fazla iş imkanlarına kavuşmalarını arzu ediyoruz.”
Edirne Kadın Girişimciler Kurulu çalışmalarını da takdirle izlediklerini ve destek verdiklerini söyleyen Zıpkınkurt, “Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızı çok önemsiyoruz ve her anlamda destekliyoruz. Kadın Girişimciler Kurulumuz bugüne kadar güzel çalışmalara imza attı. Kurulumuzun bundan sonraki çalışmalarda yine aynı şekilde çok daha güzel çalışmalara ve projelere imza atacağına inanıyorum” dedi.

Recep ZIPKINKURT
Yönetim Kurulu Başkanı