Vergi Dairesi Başkanı’ndan EKGK iade-i ziyaret

Edirne Vergi Dairesi Başkanı  Selahattin Başkal ve Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’na iade-i ziyarette bulundu.

Vergi Dairesi Müdürü  Selahattin Başkal ve Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan’ı KGK Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve İcra Kurulu Üyeleri ETSO Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ile birlikte    Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunan çalışma ofislerinde ağırladı. KGK Başkanı Elmas Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “ Edirne Kadın Girişimciler Kurulu olarak bizleri ziyaret etmenizden dolayı son derece mutlu olduk.   Ziyaretinizle kadın girişimcilere verdiğiniz değeri bir kez daha anlamış  olduk, teşekkür ederiz” dedi. Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışmaları ve yapısı hakkında bilgi veren Aslan: “ Girişimci kadınların ülke ekonomisi için yarattıkları katma değer çok önemli” diye konuştu.

Edirne şartlarının kadın girişimcilerin yetişmesi için uygun olduğunu söyleyen Vergi Dairesi Başkanı Başkal, kadın girişimci sayısının artması ve şartların daha iyi noktaya gelmesi için işbirliği ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.